Workshop pro svatební fotografy

Svoji první svatbu jsem fotil v roce 2013. Za tu dobu jsem toho na svatbách už docela hodně zažil, zkazil a dost se toho naučil. No a myslím si, že po 10 letech nastal konečně čas, abych se vrátil ke svým pedagogickým kořenům :) a začal všechny tyhle těžce nabité a nabyté zkušenosti a znalosti předávat dál. A proto vyhlašuji workshop pro svatební fotografy. 

Pro koho je workshop určen? 

Pro začínající a mírně pokročilé svatební fotografy, kteří to myslí s focením vážně. Je nutné, abyste už ovládali základy. Nebudeme řešit co je to ta clona atd. Budeme spíš řešit jak pracovat s klientem v průběhu celé služby, jak a co fotit v jednotlivých fázích svatebního dne a samozřejmě budeme primárně hledat odpovědi na vaše otázky. 

Jak bude workshop vypadat? 

Workshop bude dvoudenní. První den budeme řešit spíš teoretické věci. Marketing, branding, komunikaci s klientem. Prostě takové ty věci, které musí předcházet tomu, abyste si vůbec našli klienta. 

Druhý den si zkusíme samotné focení. Ukážeme si nějaké ty fígle, co by vám mohli pomoct pozvednout svoje fotky a trochu se odlišit. Modely budou zajištěny. K dispozici bude na zapůjčení i technika ve smyslu blesků, světel a udělátek. 

Co je cílem workshopu?

Cíl workshopu je jasný. Posunout vás jako svatební fotografy. Budeme se hodně zaměřovat na marketing, protože z nějakého zvláštního důvodu je tahle zásadní část vašeho podnikání často opomíjena. Ukážeme si i různé techniky a finty při focení.

Co není cílem workshopu?

Cílem workshopu rozhodně není stavění portfolia. Samozřejmně, že si odnesete nějaké fotky a samozřejmě že si je budete moci používat jak budete chtít. Ale budovat svoje portfolio na fotkách z workshopu není dobrý nápad a proč tomu tak je si řekneme na workshopu :) 

Kdy workshop proběhne? 

Svatební workshop se bude konat v listopadu. Přesný termín bude určen podle preferencí zůčastněných. 

Kapacita je omezena na maximálně 10 lidí. 

 

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Fotokoutek na svatbu zdarma

Svatba v květnu bez pověr - speciální akce na svatby v květnu

Kvůli pověře našich prababiček se nedoporučuje vdávat se v měsíci květnu. Tato pověra už v moderním světě samozřejmě nemá váhu, přesto patří každoročně květen k mým nejméně obsazovaným měsícům. A letos jsem se rozhodl to změnit! A to tak, že nabídkou, která se neodmítá :) Více info uvnitř :) ...

AKCE svatební fotograf sleva

AKCE na květen a srpen

Chystáte svatbu v květnu nebo srpnu? Vybíráte svatebního fotografa? Mohla by vás zajímat tahle akce. 3 000 Kč jen tak na ulici nenajdete.

Nefoťte na svatbě a raději si jí užívejte

Strýček František zasahuje na svatbě

Dnes něco pro odlehčení avšak nad velmi závažným tématem :) Digitální technologie jsou čím dál dostupnější a tak se zvyšuje i počet těchto zařízení a jejich uživatelů na svatbách. Co z toho plyne pro svatebního fotografa?