středa, 05 prosinec 2018 14:26

Příběh fotky 2018 poprvé

Napsal(a) Ondřej Totzauer
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Než se nám rozběhne nová svatební sezona, je tu ještě malé ohlédnutí za tou uplynulou. Pokaždé bude článek jen o jedné fotce a o jejím příběhu. Touhle začínáme ...

44 

Tahle fotka je pro mě zajímavá hned z několika důvodů. Šlo o první svatbu sezony, šlo o první svatbu, kterou jse fotil pro agenturu, šlo o první svatbu s novou asistentkou a šlo o první česko-ukrajinskou svatbu, kterou jsem kdy fotil.

Tahle fotka vznikla už na konci focení. Viděl jsem alej a chtěl jsem tam fotku. Bára s Vasylem byli při focení trochu nervozní, protože jsme neměli předsvatební schůzku a tak jsme se museli navzájem nejdříve trochu "uťukat". Na druhou stranu byli úžasně bezprostřední. V podstatě nemělo cenu je nějak extra dirigovat, jen jsem je nechal ať dělají, co jim přijde přirozené. Bára měla nááádherné šaty přivezené z Ukrajiny, Vasyl je prototyp chlapáka a dohromady můžou dělat reklamu na téma: "Krásná a něžná a silný a ochranitelský" :) Takovouhle emoci a propojení mezi nimi bych nikdy nezískal, kdybych jim říkal, dejte ruku takhle, natočte hlavu takhle atd. 

Na fotce je zajímavá ještě jedna věc. Kdo už mě trochu zná, ví, že hodně používám blesk. Tady ale není použitý žádný blesk, ani odrazka. Mezi stromy byla mezera, která propouštěla trochu světla, do pozadí moc nesvítilo, takže bylo tmavší než zbytek scény, takže vlastně ideální podmínky. Ve zktatce by šlo říct, že jsme přišli, Bára s Vasylem se postavili, já to zmáčkl a šlo se na dort :) Aby tahle skládačka vyšla, muselo do sebe ale zapadnout velké množství dílků :)

Číst 275 krát Naposledy změněno čtvrtek, 02 kvě 2019 07:22

Free Joomla! template by L.THEME