fbpx
středa, 13 leden 2021 10:38

Sezona 2021 ... jak bude vypadat?

Napsal(a) Ondřej Totzauer
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Tak jsme se přehoupli do nového roku, který jak všichni doufáme, bude o něco lepší než ten předchozí. Jak bude vypadat svatební sezona 2021?

Loni na jaře jsme všichni věštili z křišťálové koule a odhadovali, jestli svatby budou nebo nebudou. Situace se měnila ze dne na den a moje rada tehdy zněla vytrvat a počkat jak se situace vyvine. Nakonec se ukázalo, že to byla rada v podstatě dobrá, protože většina svateb se odehrála bez omezení. Jaká je tedy moje rada pro rok 2021? No. Situace je úplně jiná. Jarní počty nakažených se oproti těm dnešním zdají úplně směšné. Opatření vlády jsou vydávána ještě chaotičtěji než na jaře, takže o nějakém dlouhodobém plánování v businessu si můžeme nechat tak jedině zdát. A hlavně se ukázalo, že to celé prostě chodí ve vlnách v podstatě bez ohledu na to, jaká opatření se zavádí.

Na druhou stranu je ale snad vidět světlo na konci tunelu v podobě vakcíny. I přesto, že moje důvěra v organizační schopnosti vlády a státního aparátu už se dlouho pohybuje na bodě mrazu, vypadá to, že do léta by mohla být velká část populace proočkovaná a tím by (tedy alespoň jak já doufám) pominuly důvody pro takto drsná opatření a zákazy. Takže moje doporučení pro sezonu 2021? Pokud jste ještě nezačali, tak začněte plánovat, protože za chvíli to vypukne :) I vzhledem k velkému počtu svateb přesunutých z roku 2020 bude mít spousta dodavatelů celou řadu termínů zaplněnou, takže moc nedoporučuji čekat na poslední chvíli. Kdo se bojí, nesmí do lesa :)

BONUS:

Loni jsem fotil 3 "mikro" svatby, tedy svatby kde byl pouze pár a svědkové. A musím říct, že to byla obrovská paráda :) Celé je to takové nějak bez stresu a přitom pořád krásné :) Takže pokud váháte, tak i tohle může být varianta. Udělejte si mini obřad a "žranici" si potom můžete udělat extra.

Poznámka pod čarou:

Bohužel to vypadá, že moje oblíbené svatební veletrhy, kde se s vámi můžu potkat prostě nebudou. Zavedl jsem tedy jako takovou chabou náhradu "Skype konzultace". Není to ono, ale pokud máte nějaké otázky, chcete je probrat osobně a nechcete se scházet osobně (ať už z časových důvodů, nebo kvůli tomu, že to v podstatě nikde moc nejde:)) Napište mi a domluvíme si on-line schůzku.

Druhá poznámka pod čarou :)

Na sezonu 2021 jsme pro vás připravili řadu novinek, takže určitě mrkněte na balíčky a kdyby vás cokoliv zajímalo, tak pište nebo volejte :)

 

Číst 285 krát Naposledy změněno středa, 13 leden 2021 11:08

Free Joomla templates by L.THEME