fbpx
čtvrtek, 11 červen 2020 11:56

Rozlučka se svobodou

Napsal(a) Ondřej Totzauer
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Jako muž se můžu jen těžko vcítit do toho, co prožívá nevěsta na svojí rozlučce se svobodou. V tom bych asi nebyl úplně dobrý. V čem dobrý jsem jsou příběhy. A tak vám povím dva příběhy ze života a na závěr vám něco nabídnu :)

Příběh první: Nejlepší rozlučka se svobodou, na které jsem kdy byl

Byl jsem pozván na rozlučku se svobodou mého kamaráda a spolužáka Honzy. Rozlučka se pořádala u jeho kamaráda kdesi za Prahou. Nasedl jsem do svého tehdejšího vozu Škoda Fabia combi, který se cestou 3x přehřál a jednou se mu zbláznila elektrika, ale to sem nepatří :) 
Znáte takové ty rozlučky se svobodou z amerických filmů? Striptérky, drogy, hektolitry alkoholu a pak se probudíte někde v Africe? Přesně z toho jsem měl strach :) Já na tohle moc nejsem. Vyřádil jsem se za mlada a teď už vlastně ani moc nepiju. O to milejší a příjemnější bylo překvapení, když jsem byl seznámen s plánem rozlučky. 
Večer jsme šli na "únikovku" (kterou jsme mimochodem vyřešili asi ve 4. nejlepším čase, ale to jen tak pro masáž ega:)) Pak jsme chvíli povídali, dali si jednoho panáka a šli spát jako spořádaní občané :) Druhý den nám ženich udělal k snídani míchaná vajíčka a pak jsme šli na motoráky a kluci potom ještě na paintball (já už musel bohužel odjet dřív). Co tím chci říct? Za dvoudenní rozlučku jsem měl jediného panáka alkoholu a přesto to byla nejlepší rozlučka se svobodou, na jaké jsem kdy byl. Protože byla plná zážitků a přátelství. 

Příběh druhý: Jak jsem šel za svědka nevěsty

Jednou jedinkrát jsem byl požádán, abych se stal svědkem nevěsty. K tomu patřila i organizace rozlučky se svobodou. Tady jsem poprvé zažil, jak odlišné představy o rozlučce můžou mít družičky/kamarádky a samotná nevěsta :) Rozkaz od nevěsty zněl jasně. Žádné růžové sukýnky, žádné striptéry, žádné erotické pomůcky jako dárky :) No musím říct, že jsem se dost zásadně zapotil při odmítání návrhů družiček, jak by měl večer proběhnout :) Nakonec jsme šli na večeři a pak do vinárny. A vypadalo to i tak jako povedený večer. 

 

Kam tím vlastně mířím? Ti z vás, kteří si užijí rozlučku se svobodou čím divočější tím lepší, nechť je vám to dopřáno. Moje nabídka patří spíše těm nevěstám, které tomutu tipu rozlučky neholdují. Které by si radši užili čas se svými kamarádkami trochu poklidněji, ale přesto nějak speciálně. 

A teď je ten pravý čas pro moji nabídku. Společně s mojí vizážistkou/stylistkou jsme pro vás připravili speciální den v ateliéru, který bude především o vás a vašich kamarádkách. Přivítáme vás welcome drinkem a pak o vás bude pečováno jako o filmové hvězdy. Nalíčíme vás (nalíčí vás Maruška, ne já, nemějte strach:)), učešeme vás a nafotíme vám krásnou sadu portrétů, které vám uchovají vzpomínku na tento den. Může se fotit samotná nevěsta. Můžou se fotit všechny dámy společně. Záleží jen na domluvě. Po focení můžete krásně nalíčené a oblečené vyrazit do víru velkoměsta a nechat se obdivovat. 

Pokud je pro vás taková nabídka lákavá, podívejte se sem pro více informací, případně si rovnou rezervujte nezávaznou konzultaci :)

https://www.totzauer.eu/blog-portraits/10-ostatni/11-rozlucka

Budeme se na vás těšit.

 

Číst 1067 krát Naposledy změněno čtvrtek, 11 červen 2020 12:23

Free Joomla templates by L.THEME