čtvrtek, 06 červen 2019 08:42

INSTAX na svatbě

Abych byl upřímný, dlouho jsem se INSTAXu vyhýbal. Přišlo mi to k ničemu. Je určitě super, že si fotku "vytisknete" hned na místě, ale kde je rozlišení, barevná věrnost a celková kvalita fotografie říkal jsem si. A pak jsem při rozhovoru s jednou z FUJI ambasadorek pochopil, že o tohle u INSTAXu vůbec nejde a došlo mi, že je to vlastně strašně super prostředek k tomu, jak získat ze své svatby krásnou a většinou velmi emotivní vzpomínku. Tak se pojďme mrknout téhle plastové krabičce na zoubek ... 

Zveřejněno v Pro nevěsty/ženichy
úterý, 04 červen 2019 16:43

Letní svatební editorial

Květen byl z hlediska vytíženosti takové ticho před bouří, takže jsme si na květen naplánovali svatební editorial ve spolupráci se Salon Bels, La Kytka, FH Wedding a Marie Mušková. A tady je výsledek :)

Zveřejněno v Blog

Těhle 10 věcí říkám skoro na každé svatbě. Většinou i několikrát za svatbu :)

Zveřejněno v Osobní

Svět je zajímavé místo. Plzeň je také zajímavé místo. Zajímavé je i to, že když s někým mluvíte, existuje velmi vysoká pravděpodobnost, že znáte stejné lidi. A to může být někdy zdrojem problémů i zajímavých situací :)

Zveřejněno v Osobní
pátek, 03 kvě 2019 09:14

Skupinové focení

Skupinové fotografování, skupinky, skupinovka. Pod těmito názvy se skrývá stejná věc. Společná fotografie rodiny a všech svatebních hostů. Jaké to má náležitosti a záludnosti? Pojďme se na to mrknout ...

Zveřejněno v Pro fotografy

Chytré věci nás obklopují. Chytré hodinky má dnes na ruce každý druhý. Jak by ale mohli pomoct takové chytré hodinky v práci svatebního fotografa? Budete se divit. Dost :) Pokud jste trochu napnutí, čtěte dále ... :)

Zveřejněno v Pro fotografy

Aplikace používáme snad všichni. Některé nám usnadňují život, některé nám ho ničí :) Koukněme se společně na to, jaké používám já, jako svatební fotograf.

Zveřejněno v Pro fotografy
pondělí, 22 duben 2019 10:47

Nina a Pepa, Plzeňský pivovar

A série v Plzeňském pivovaru pokračuje :) Je to prostě jedno z nejoblíbenějších míst pro svatbu v Plzni. Tentokráte Nina a Pepa.

Zveřejněno v Svatby
pátek, 22 únor 2019 17:30

Míša a Filip, Plzeňský pivovar

Letos začala sezona docela brzo. A začala tam, kde loni skončila, v Plzeňském Pivovaru :)

Zveřejněno v Svatby
středa, 13 únor 2019 13:40

Focení Green Gondola, Plzeň

Chlapům se na svatbách, podle mého názoru, nevěnuje dostatek pozornosti :) A podle mě je to škoda. Dobře padnoucí oblek totiž sluší každému. Tak jsem si vymyslel vlatní focení :)

Zveřejněno v Svatby

Free Joomla! template by L.THEME