středa, 13 únor 2019 13:40

Focení Green Gondola, Plzeň

Chlapům se na svatbách, podle mého názoru, nevěnuje dostatek pozornosti :) A podle mě je to škoda. Dobře padnoucí oblek totiž sluší každému. Tak jsem si vymyslel vlatní focení :)

Zveřejněno v Svatby

Svatební fotograf je už poměrně dlouho nedílnou součástí svatebního dne. Víte ale, že služby fotografa můžete využít už dříve, než ve svatební den? V rámci mého balíčku DELUXE můžete mít tzv. “předsvatební fotografování/rande”. Výsledné fotografie můžete použít například na svatební oznámení nebo na “Save the Date”. Na co si dát pozor a nad čím se zamyslet radí kolegové z grafického studia a tiskárny Printia.

Zveřejněno v Svatby
pondělí, 14 leden 2019 09:05

Otázky na svatebního fotografa od klientů

Jeden z kolegů mi při naší diskuzi "vytknul", že se můj blog začal trochu více věnovat, řekněme odbornějším otázkám a méně radám pro potencionální klienty. Když jsem se na to podíval z odstupem, zjistil jsem, že má pravdu. A proto dnes přicházím s článkem ve kterém najdou potencionální klienti nejčastější otázky, která jako svatební fotograf dostávám od svých klientů.

Zveřejněno v Svatby
čtvrtek, 03 leden 2019 16:48

Vřelé poděkování :)

Tenhle článek jsem chtěl zveřejnit na Nový rok, ale nějak jsem na to zapomněl :-D Takže malé, vřelé poděkování s malým spožděním ... :)

Zveřejněno v Články

Nejsem zastánce předsevzetí. Nikdy jsem si je nedával. Přesto jsem si ale zhruba uprostřed sezony, když jsem začal nestíhat, dal pár cílů, co bych chtěl splnit, abych byl o něco efektivnější. Jaké cíle to byly a jak jsem na tom s jejich plněním? Dozvíte se dále :)

Zveřejněno v Svatby
neděle, 09 prosinec 2018 11:34

Příběh fotky 2018 podruhé

Pokračování miniseriálu "příběh fotky" :) Tahle fotka vznikla vlatně omylem, nebo spíš náhodou ...

Zveřejněno v Svatby
středa, 05 prosinec 2018 14:26

Příběh fotky 2018 poprvé

Než se nám rozběhne nová svatební sezona, je tu ještě malé ohlédnutí za tou uplynulou. Pokaždé bude článek jen o jedné fotce a o jejím příběhu. Touhle začínáme ...

Zveřejněno v Svatby

Jak je důležité míti asistentku/asistenta (nemusí to být ani Filip:)) a zálohu všeho ...

Zveřejněno v Články
středa, 21 listopad 2018 09:54

Co to nosím v kufru

What is in my bag :) Článek o který jste si sami řekli :) Tak se tedy pojďme mrknut na to, co to nosím v tom kufru ...

Zveřejněno v Články

Celý život dostáváte nějaké rady. Některé jsou dobré, některé jsou špatné a někdy se stane, že jste ty dobré ignorovali, protože jste mysleli že jsou špatné :) Tady je 5 mých rad, které jsem ignoroval a neměl jsem to dělat :)

Zveřejněno v Články

Free Joomla! template by L.THEME