fbpx

Zdravím vás, 

Jmenuji se Ondřej Totzauer a jsem velmi rád, že vás mohu přivítat na svém webu. Jsem svatební fotograf a v následujících několika odstavcích se můžete dočíst něco o mně.

Začínal jsem jako téměř všichni. Fotil jsem všechno. Portréty, krajiny, detaily, koncerty, festivaly, akce ... V jistém bodě se ale něco zlomilo a rozhodl jsme se zaměřit především na svatební fotografii. Svatební fotografii nyní věnuji 99% svého profesního času, protože věřím, že svatba je událost natolik jedinečná, že si zaslouží odpovídající servis.

Na svatbě jsem zúročil zkušenosti nabyté v ostatních oblastech, protože svatební fotografie je mix všech různých fotografických žánrů a dalších nefotografických dovedností.

Na svatbě mám nejraději vodopády emocí, které jsou pokaždé jiné, ale vždy krásné. Mám rád, když nemusím do děje příliš zasahovat. Zachycením takovýchto přirozených emocí je uchovávám pro budoucnost. Mým cílem je vytvořit fotografie plné emocí, elegance, lásky, ale zároveň přirozenosti a osobnosti jednotlivých snoubenců. Pokud si tito po letech s chutí sednou nad svoje fotografie nebo fotoknihu a uroní slzu, byl tento cíl splněn.

Free Joomla! template by L.THEME