čtvrtek, 30 březen 2017 13:07

Honza a Verča, Cheb

První ze série letošních, pro mne, velmi speciálních svateb. Honza a Verča v Chebu, který je o poznání hezčím městem, než jsem si myslel :)

Zveřejněno v Svatby
pátek, 10 březen 2017 16:30

Jak vybrat svatebního fotografa

Svatební sezona je za dveřmi a někteří z vás možná ještě nevybrali toho svého pravého a jediné svatebního fotografa pro svůj jedinečný svatební den. Zde je několik rad, které by vám mohly pomoci vybrat tak, abyste byli spokojeni. Jde ovšem pouze o obecné rady, které vám můžou pomoci. Určitě nejde o přesný návod, na jehož konci bude jeden svatební fotograf :)

Zveřejněno v Svatby
úterý, 24 leden 2017 12:59

Petra a Tomáš, Plzeň

Až do letoška jsme nikdy nefotili opravdu zimní svatbu. Částečně i proto, že za posledních pár let byl sníh dohromady asi 4 dny :) A letos jsme se dočkali ...

Zveřejněno v Svatby
úterý, 11 říjen 2016 12:59

Dress code svatebního fotografa

Šaty dělají člověka. Na svatbě obzvláště. Ženich s nevěstou to mají jasné. Svatební hosté to mají také jasné (alespoň většinou:)). Ale co profesionálové dodávající služby? No pojďme se podívat, jak to vidíme my ...

Zveřejněno v Články

Svatební fotograf potřebuje pro svojí práci spoustu vybavení. Nebavíme se zde pouze o fotoaparátech, objektivech, blescích atd. Život svatebního fotografa zjednoduší i drobnosti a vybavení za "pár korun". Tady je 5 našich nejoblíbenějších.

Zveřejněno v Články
čtvrtek, 22 září 2016 11:24

Petra a Lukáš, zámek Zbiroh

Poslední svatba této sezony a od začátku bylo jasno, že to bude závěr, jak se patří:) ...

Zveřejněno v Svatby
pátek, 09 září 2016 11:38

Honza a Zuzka, Radnice

Když mi přistál ve schránce email od "Zuzana Blechová, Radnice", začal jsem něco tušit, ale nadále jsem se choval jako profesionál :) Až na osobní schůzce bylo jasno. Zuzku a její rodinu totiž znám od svého mládí, ale neviděli jsme se nějakých 10 let. Honzu znám také, takže vykání vzalo rychle za své ...

Zveřejněno v Svatby
středa, 07 září 2016 18:21

Eva a Jarda, zámek Lnáře

Eva si zamlouvala termín hooodně dopředu. Popravdě jsem si v den svatby už ani nepamatoval, jestli byla na schůzce sama nebo s manželem :) Navíc, zámek Lnáře? Krásné, ale exponované místo :)

Zveřejněno v Svatby
úterý, 23 srpen 2016 15:34

Renata a Alex, zámek Kozel

Původně jsem chtěl tento článek psát dvojjazyčně. Proč? Renata totiž žije v Německu a Alex je němec. Já, navzdory jménu, neumím německy ani hlásku, takže se budete muset spokojit s českou verzí :)

Zveřejněno v Svatby
pondělí, 20 červen 2016 12:06

Kdy rezervovat svatebního fotografa

Stává se nám to každý rok. Termínů ve stavební sezoně není příliš a mimo sezonu se lidé berou jen sporadicky. V každé sezoně tak máme celou řadu poptávek na již obsazené svatební termíny. Jak to udělat, aby se vám toto nepřihodilo? Čtete dále ... :)

Zveřejněno v Články
Strana 1 z 3

Free Joomla! template by L.THEME